UNIT gra w QuakeLive

Forum klanu UNIT


#1 2013-06-06 21:13:29

luk47

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 8
Punktów :   

Kto gra w PLCA

Jako że mamy zamiar zagrać w najbliższej edycji PLCA musimy wybrać skład (najlepiej jakby znalazło się 6-8 osób chętnych i AKTYWNYCH).
Wiem, że patrząc na listę klanowiczów wydawać się może, że nie będzie z tym problemu, jednak jak to zwykle bywa jedni przejdą do innych klanów, inni wogóle znikną na jakiś czas/wieczność z QL i we wrześniu nie będzie kim grać ligi.

Zwracam uwagę, że liga rusza dopiero we wrześniu!
Niech każdy już teraz się zastanowi, czy do września będzie mu się jeszcze chciało grać w QL (jest tyle innych zajebistych gierek jak bierki czy pasjans - wszystko zrozumiemy:D)

Mamy też wymagania  (poza obowiązkowymi badaniami lekarskimi i testem sprawnościowym na poligonie jaki trzeba przejść) koniecznie trzeba posiadać program TS3, słuchawki i mikrofon oraz umieć korzystać z tych trzech dóbr jednocześnie!!!


Kto chętny zagrać w PLCA proszę dać znać tutaj:D

Offline

 

#2 2013-06-06 23:19:45

V3n00m

KlanUNIT

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kto gra w PLCA

Quake na pewno mi się nie znudzi. Inne clany ? niee ta opcja odpada UNIT to najfajniejszy clan nigdy go nie opuszczę ale do plca jeszcze daleko jak bóg da to z chęcią  zagram. ;D Raczej wole być rezerwowym .w clanie jest wiele lepszych graczy niż ja którzy już brali udział w PLCA i maja to doświadczenie ;D

Offline

 

#3 2013-06-15 21:21:16

sajber

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kto gra w PLCA

widze burza .... ja gram co mam nie grac:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.erableacha.pun.pl www.radiamuzykayeah.pun.pl www.amforum.pun.pl www.radiopullzfm.pun.pl www.ohayo-nostale.pun.pl